Wybrany wątek opinii

koleżanki od tańca Pani prezydent, radnych itd. I ten twór ma reprezentować mieszkanki? No cóż ja nie czuję się reprezentowana. żenada..
lft (2026.01.21)
@lft - Ja również nie życzę sobie, żeby te panie mnie jako elblążankę gdziekolwiek reprezentowały. Polityczny twór, a większość z nich to żony polityków KO np. Witek- były wiceprezydent od Nowaczyka, czy Strzelec, Osik byli radni.
(2026.01.21)
Powrót do komentarzy