UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Strach się bać" - nie chcę się wypowiadać merytorycznie na temat tych Pań, nie wiem, być może coś pozytywnego z tego wyniknie lecz już sam język w jakim zredagowano ten tekst świadczy o tym że ktoś jest rzeczywiście w jakimś kryzysie..... ja chyba w kryzysie trzeźwości i muszę coś łyknąć....