UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Strach się bać" - nie chcę się wypowiadać merytorycznie na temat tych Pań, nie wiem, być może coś pozytywnego z tego wyniknie lecz już sam język w jakim zredagowano ten tekst świadczy o tym że ktoś jest rzeczywiście w jakimś kryzysie..... ja chyba w kryzysie trzeźwości i muszę coś łyknąć....


Anuluj