UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od skupisk kobiecych trzymam się najdalej jak mogę, zdrowiej się wtedy żyje, towarzystwo 2 przyjaciółek jest zupełnie wystarczające do rozwiązywania problemów i miłego spędzania czasu


Anuluj