UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od skupisk kobiecych trzymam się najdalej jak mogę, zdrowiej się wtedy żyje, towarzystwo 2 przyjaciółek jest zupełnie wystarczające do rozwiązywania problemów i miłego spędzania czasu
Od skupisk kobiecych trzymam się najdalej jak mogę, zdrowiej się wtedy żyje, towarzystwo 2 przyjaciółek jest zupełnie wystarczające do rozwiązywania problemów i miłego spędzania czasu