69
21.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech doradzają we własnych rodzinach i sobie wzajemnie, a nie meczą dyrdymałami kobiety, ktore świetnie sobie radzą bo dziś czasy ku temu idealne, no chyba, że chcą gdzies zaistnieć.....
(2026.01.21)

info

14  
  5
Beda walczyc o rownouprawnienie ? i zrownanie wieku emerytalnego?
(2026.01.21)

info

15  
  4
pewnie nad nowym wzorem pioruna hahah
(2026.01.21)

info

9  
  4
ich rada swoje, a życei swoje, nikt nie bedzie się tym przejmował i interesował opócz zainteresowanyc z urzedu :) sami dla siebie i tych co chą się w to bawić. reszta leje na to
(2026.01.21)

info

15  
  2
Kudlak, Matłach i niektóre.... pierwszy raz słyszę a one niby w mediach i kulturze coś robią :) nie znam hehe kto to jest? Pewnie znane tylko w swoich firmach a nie na szerokim polu. znane z nieznania... dziwne
(2026.01.21)

info

17  
  7
@Niedawno tak było - Ostatnie zmarły dwie kobiety, a trzeba została zgwałcona i cisza, czym takimi sprawami zajmie się ta rada. Druga sprawa likwidują porodówki, a kobiety mają rodzić na SOR. Ta sprawa też pewnie nie interesuje tych kobiet.
bra (2026.01.21)
A gdzie rady żołnierzy, mężczyzn, wędkarzy, grzybiarzy, fotografów, cyklistów, kolejarzy itd. Panie możecie się bawić, ale za swoje pieniądze. Ja chcąc legalnie wędkować muszą opłacić kartę za kilkaset złotych rocznie oraz sporo pieniędzy na sprzęt. Zachęcam do tego samego
bra (2026.01.21)
@poinformowany - Gdybyś uważnie śledził powstanie tej rady, to byś wiedział, że działa ona społecznie i za udział w radzie nikt nie otrzymuje żadnych gratyfikacji. No ale po co się dowiedzieć, lepiej być IGNORANTEM i siać ferment. Żałosne.
mieszkanka dzielnicy (2026.01.21)
Kolejny IGNORANT. Zmuś swój umysł do myślenia i przeszukaj sobie artykuły mówiące o powołaniu rady. Rada działa społecznie, a miasto najwyżej poniesie koszty sali w której się rada zbierze.
mieszkanka dzielnicy (2026.01.21)
@bra - A do czego Ci rada żołnierzy albo fotografów ? Żałosny wpis. Pytasz za czyje pieniądze będzie funkcjonowała ta rada ? Wysil się i poszukaj w sieci. Następny ignorant.
mieszkanka dzielnicy (2026.01.21)