UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@poinformowany - Gdybyś uważnie śledził powstanie tej rady, to byś wiedział, że działa ona społecznie i za udział w radzie nikt nie otrzymuje żadnych gratyfikacji. No ale po co się dowiedzieć, lepiej być IGNORANTEM i siać ferment. Żałosne.

mieszkanka dzielnicy

Anuluj