UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@poinformowany - Gdybyś uważnie śledził powstanie tej rady, to byś wiedział, że działa ona społecznie i za udział w radzie nikt nie otrzymuje żadnych gratyfikacji. No ale po co się dowiedzieć, lepiej być IGNORANTEM i siać ferment. Żałosne.
mieszkanka dzielnicy