Wybrany wątek opinii

A gdzie rady żołnierzy, mężczyzn, wędkarzy, grzybiarzy, fotografów, cyklistów, kolejarzy itd. Panie możecie się bawić, ale za swoje pieniądze. Ja chcąc legalnie wędkować muszą opłacić kartę za kilkaset złotych rocznie oraz sporo pieniędzy na sprzęt. Zachęcam do tego samego
bra (2026.01.21)
@bra - A do czego Ci rada żołnierzy albo fotografów ? Żałosny wpis. Pytasz za czyje pieniądze będzie funkcjonowała ta rada ? Wysil się i poszukaj w sieci. Następny ignorant.
mieszkanka dzielnicy (2026.01.21)
@mieszkanka dzielnicy - On (bra) i jego 4 kolejne konta, które to pominusowały nigdy nie przestały i nigdy nie przestaną być żałosne.
KapitanSzyderca (2026.01.21)
@bra - Napawaj się swoim prezydencikiem
(2026.01.21)
Powrót do komentarzy