UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ich rada swoje, a życei swoje, nikt nie bedzie się tym przejmował i interesował opócz zainteresowanyc z urzedu :) sami dla siebie i tych co chą się w to bawić. reszta leje na to


Anuluj