UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - A do czego Ci rada żołnierzy albo fotografów ? Żałosny wpis. Pytasz za czyje pieniądze będzie funkcjonowała ta rada ? Wysil się i poszukaj w sieci. Następny ignorant.
mieszkanka dzielnicy
@bra - A do czego Ci rada żołnierzy albo fotografów ? Żałosny wpis. Pytasz za czyje pieniądze będzie funkcjonowała ta rada ? Wysil się i poszukaj w sieci. Następny ignorant.
mieszkanka dzielnicy