UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bra - A do czego Ci rada żołnierzy albo fotografów ? Żałosny wpis. Pytasz za czyje pieniądze będzie funkcjonowała ta rada ? Wysil się i poszukaj w sieci. Następny ignorant.

mieszkanka dzielnicy

Anuluj