UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie rady żołnierzy, mężczyzn, wędkarzy, grzybiarzy, fotografów, cyklistów, kolejarzy itd. Panie możecie się bawić, ale za swoje pieniądze. Ja chcąc legalnie wędkować muszą opłacić kartę za kilkaset złotych rocznie oraz sporo pieniędzy na sprzęt. Zachęcam do tego samego

bra

Anuluj