UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@poinformowany - Gdybyś uważnie śledził powstanie tej rady, to byś wiedział, że działa ona społecznie i za udział w radzie nikt nie otrzymuje żadnych gratyfikacji. No ale po co się dowiedzieć, lepiej być IGNORANTEM i siać ferment. Żałosne.

mieszkanka dzielnicy