A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś tam już ową WIEŻĘ przekształcił na obiekt religijny, bo domaga się takowej wieRZy w naszym mieście. Ot już jakiś Jerzy pewnie miłośnik jeży tak mocno wierzy, nawet jak leży na wieży.
Szkoda tylko, że brakuje jeszcze jednej kondygnacji a może i dwóch. Gdy na drzewach pojawią się liście chyba mało co tam będzie do podziwiania bo zielone korony drzew bardzo ograniczą nam te widoki z tej wieży widokowej 😁 Budowana była chyba po to by te widoki podziwiać? A może inwestycja nie skończona i korony drzew z wysokości będą przycinać 😂
A mnie ciekawi gdzie zginęło bienale przestrzenne co stało na Górze Chrobrego może na złom ktoś pociął?
Zaraz ktoś wejdzie na temat wieży Eiffla ? Ludzie artykuł dotyczy wieży w Piastowie i koniec tematu.
@Gonzo85 - Jednak jesteś stęskniony za rozumem.....
@Tu jest Polska - Milcz człowieku i przestań ciągle Atakować PiS a obecny rząd do pięty mu nie dorasta
Super pomysł !!!!!
ta kupa złomu, to bie... co?