45
20.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Budować wieże a nie wiarę"Budżet państwa wspiera Kościół głównie poprzez Fundusz Kościelny, który w 2026 r. zaplanowano na ok.272-275 mln zł (pokrywa m. in. składki emerytalne i zdrowotne duchownych), a do tego dochodzą inne środki (zwroty gruntów, rekompensaty), co łącznie daje miliardy złotych w dłuższej perspektywie - NIK wykazał, że w latach 2021-2023 było to co najmniej 17,5 mld zł, głównie do Kościoła Katolickiego. "
Kosztowna indoktrynacja (2026.01.20)
Ktoś tam już ową WIEŻĘ przekształcił na obiekt religijny, bo domaga się takowej wieRZy w naszym mieście. Ot już jakiś Jerzy pewnie miłośnik jeży tak mocno wierzy, nawet jak leży na wieży.
Zzzyy (2026.01.20)

info

4  
  1
@Fer - Kosmos ? A czy co kosmici teraz ukrywają się na Węgrzech ?
Pisflacja tak wygląda (2026.01.20)
Szkoda tylko, że brakuje jeszcze jednej kondygnacji a może i dwóch. Gdy na drzewach pojawią się liście chyba mało co tam będzie do podziwiania bo zielone korony drzew bardzo ograniczą nam te widoki z tej wieży widokowej 😁 Budowana była chyba po to by te widoki podziwiać? A może inwestycja nie skończona i korony drzew z wysokości będą przycinać 😂
Gonzo85 (2026.01.20)
A mnie ciekawi gdzie zginęło bienale przestrzenne co stało na Górze Chrobrego może na złom ktoś pociął?
(2026.01.20)
Zaraz ktoś wejdzie na temat wieży Eiffla ? Ludzie artykuł dotyczy wieży w Piastowie i koniec tematu.
(2026.01.20)

info

0  
  1
@Gonzo85 - Jednak jesteś stęskniony za rozumem.....
(2026.01.20)
@Tu jest Polska - Milcz człowieku i przestań ciągle Atakować PiS a obecny rząd do pięty mu nie dorasta
(2026.01.20)
Super pomysł !!!!!
(2026.01.20)

info

0  
  0
ta kupa złomu, to bie... co?
kosynier (2026.01.20)