45
20.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kosztowna indoktrynacja - odebrać co polskie Vatican agets
kosynier (2026.01.20)
W Elblągu nieudacznicy z KO od 9 lat nie potrafią odbudować drewnianej kładki nad srebrnym potokiem w Bażantarni a wy oczekujecie od nich budowy wieży widokowej na górze Chrobrego? Lejtur zwany członkiem obiecał 16 lat temu wprowadzenie zielonej fali i do dziś się nie wywiązał z realizacji obietnicy wyborczej. Ta szarańcza prędzej coś zlikwiduje ( patrz wyciąg na Chrobrego) niż zbuduje.
Harleyem po bażantarni (2026.01.21)

info

4  
  1
Przyjedź, zobacz, ocenisz😉
Gonzo85 (2026.01.21)
Stalo sie z tym to, co autor sam sobie zazyczyl.
bubly (2026.01.21)
Grażyna-jest monitoring więc być może nie zdewastują obiektu
(2026.01.24)