A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kosztowna indoktrynacja - odebrać co polskie Vatican agets
W Elblągu nieudacznicy z KO od 9 lat nie potrafią odbudować drewnianej kładki nad srebrnym potokiem w Bażantarni a wy oczekujecie od nich budowy wieży widokowej na górze Chrobrego? Lejtur zwany członkiem obiecał 16 lat temu wprowadzenie zielonej fali i do dziś się nie wywiązał z realizacji obietnicy wyborczej. Ta szarańcza prędzej coś zlikwiduje ( patrz wyciąg na Chrobrego) niż zbuduje.
Przyjedź, zobacz, ocenisz😉
Stalo sie z tym to, co autor sam sobie zazyczyl.
Grażyna-jest monitoring więc być może nie zdewastują obiektu