UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś tam już ową WIEŻĘ przekształcił na obiekt religijny, bo domaga się takowej wieRZy w naszym mieście. Ot już jakiś Jerzy pewnie miłośnik jeży tak mocno wierzy, nawet jak leży na wieży.
Zzzyy
Ktoś tam już ową WIEŻĘ przekształcił na obiekt religijny, bo domaga się takowej wieRZy w naszym mieście. Ot już jakiś Jerzy pewnie miłośnik jeży tak mocno wierzy, nawet jak leży na wieży.
Zzzyy