UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś tam już ową WIEŻĘ przekształcił na obiekt religijny, bo domaga się takowej wieRZy w naszym mieście. Ot już jakiś Jerzy pewnie miłośnik jeży tak mocno wierzy, nawet jak leży na wieży.

Zzzyy

Anuluj