Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
28
32
Do moderacji
Odpowiedz
20
24
Do moderacji
Odpowiedz
11
16
@Tu jest Polska - Ta wieża powstaje właśnie dzięki PiSowi. Przeczytaj z jakiego funduszu. Z Polskiego Ładu, który POwscy nie przedłużyli.
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
@4.5 mln rocznie w błoto - A coś lewaku tak mało tolerancyjny na inne religie niż twoja (niewiadomo jaka). A powiedź mi ile miasto wydaje poprzez UM, szkoły, przedszkola, wydatki na energię, wodę itd. na promocję sekty Złoty Melon?
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@4.5 mln rocznie w błoto - 3 mld zł na propagandową tvp w likwidacji. Starczyłoby na wieżę na każdym wzniesieniu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Tu jest Polska - Milcz człowieku i przestań ciągle Atakować PiS a obecny rząd do pięty mu nie dorasta
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Kosztowna indoktrynacja - odebrać co polskie Vatican agets
Do moderacji
Odpowiedz
0
0