UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda tylko, że brakuje jeszcze jednej kondygnacji a może i dwóch. Gdy na drzewach pojawią się liście chyba mało co tam będzie do podziwiania bo zielone korony drzew bardzo ograniczą nam te widoki z tej wieży widokowej 😁 Budowana była chyba po to by te widoki podziwiać? A może inwestycja nie skończona i korony drzew z wysokości będą przycinać 😂

Gonzo85