A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Biedniejsze gminy potrafia postawic taka wierze, u nas sie tylko rozmawia i marzy, taki mamy klimat w elblagu. O tej wierzy juz rozmowa byla lata temu, nie ma nic...
Jest monitorowana, więc jest szansa, że dzicz nie zniszczy.
@Fer - Ale obok wieży powstało boisko do siatkówki, wiata grillowa, stojaki dla rowerów, jest oświetlenie, monitoring. To kosztuje. Projekty kosztują, nadzór kosztuje, koszty gwarancji wliczone w cenę. No i firma która to wykonuje też chce zarobić
@Fer - Zakładaj firmę, wygrywaj przetargi i bogać się. Przecież to takie proste, ale mleć bez sensu jęzorem.
Tak dla takich z mini rozumkami "Elblonżan".
@Fer - W kosmos to trzeba wysłać takich co chcieli wybudować dwie wieże
Tak to jest w tych stronach. Woda w nieprzewidywalnych miejscach. A dodatkowo glina umożliwiająca przejazd, nawet gdy nic na to nie wskazuje.
@pit stop - Naszych pit stopów to przerasta. Nie wiem dlaczego podatki na to używać. Ktoś uważa, że to dobry pomysł, niech buduje za swoje, albo przekona ludzi, żeby miasto budowało. Po to są wybory i kampanie wyborcze.
@4.5 mln rocznie w błoto - 3 mld zł na propagandową tvp w likwidacji. Starczyłoby na wieżę na każdym wzniesieniu.