Wybrany wątek opinii

Szkoda tylko, że brakuje jeszcze jednej kondygnacji a może i dwóch. Gdy na drzewach pojawią się liście chyba mało co tam będzie do podziwiania bo zielone korony drzew bardzo ograniczą nam te widoki z tej wieży widokowej 😁 Budowana była chyba po to by te widoki podziwiać? A może inwestycja nie skończona i korony drzew z wysokości będą przycinać 😂
Gonzo85 (2026.01.20)
@Gonzo85 - Jednak jesteś stęskniony za rozumem.....
(2026.01.20)
Przyjedź, zobacz, ocenisz😉
Gonzo85 (2026.01.21)
Powrót do komentarzy