Wybrany wątek opinii
Szkoda tylko, że brakuje jeszcze jednej kondygnacji a może i dwóch. Gdy na drzewach pojawią się liście chyba mało co tam będzie do podziwiania bo zielone korony drzew bardzo ograniczą nam te widoki z tej wieży widokowej 😁 Budowana była chyba po to by te widoki podziwiać? A może inwestycja nie skończona i korony drzew z wysokości będą przycinać 😂
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Gonzo85 - Jednak jesteś stęskniony za rozumem.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Przyjedź, zobacz, ocenisz😉
Do moderacji
Odpowiedz
1
0