A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ne - Omijaj z daleka, nie będziesz się moczył.
Fajnie że teren kupil wlasciciel Kuczyka. Milo ze po tylu latach nadal bedzie prowadzil swoj biznes w tym samym miejscu.
I super. Kluczyk to firma co się zowie i super że robią coś większego. Pytanie co dalej z lokalem po Biedronce bo stoi i czeka, ,, ,
Wspaniała wiadomość! Firma kluczyk od lat niezawodna 🩶 dobrze, że to właśnie oni będą właścicielami.
Kluczyk jest spoko, zawsze pełna obsługa i kultura. Syn ogarnia elektronikę w autach. Pełna fachowość i kompetencja. dlatego z Zawady do niego jeżdżę, nawet z dorobieniem klucza bo mu ufam i wiem, ze bede obsłużony profesjonalnie i dlatego warto,
No i ?????
I super wiadomość! Profesjonalna firma, obsługa na wysokim poziomie, doradztwo jak zawsze the best. Szukałem kłódek, które nie zamokną i nie zamarzną - i kupiłem u nich. Przy tych mrozach - nie ma mowy o zmrożeniu, zawsze się otwierają.
Oby Kluczyk został. Korzystałem prawie po sąsiedzku.
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jest napisane co powstanie
@Ne - Każda biedronka straszy. Syf, zawalone alejki pomiędzy regałami taki jest obraz tego nędznego sklepiku