34
19.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ne - Omijaj z daleka, nie będziesz się moczył.
(2026.01.19)
Fajnie że teren kupil wlasciciel Kuczyka. Milo ze po tylu latach nadal bedzie prowadzil swoj biznes w tym samym miejscu.
(2026.01.19)

info

41  
  3
I super. Kluczyk to firma co się zowie i super że robią coś większego. Pytanie co dalej z lokalem po Biedronce bo stoi i czeka, ,, ,
MariuszLewandowski-Fc (2026.01.19)
Wspaniała wiadomość! Firma kluczyk od lat niezawodna 🩶 dobrze, że to właśnie oni będą właścicielami.
(2026.01.19)

info

18  
  3
Kluczyk jest spoko, zawsze pełna obsługa i kultura. Syn ogarnia elektronikę w autach. Pełna fachowość i kompetencja. dlatego z Zawady do niego jeżdżę, nawet z dorobieniem klucza bo mu ufam i wiem, ze bede obsłużony profesjonalnie i dlatego warto,
(2026.01.19)
No i ?????
(2026.01.19)
I super wiadomość! Profesjonalna firma, obsługa na wysokim poziomie, doradztwo jak zawsze the best. Szukałem kłódek, które nie zamokną i nie zamarzną - i kupiłem u nich. Przy tych mrozach - nie ma mowy o zmrożeniu, zawsze się otwierają.
wierny klient (2026.01.19)

info

17  
  1
Oby Kluczyk został. Korzystałem prawie po sąsiedzku.
(2026.01.19)

info

12  
  2
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jest napisane co powstanie
(2026.01.19)
@Ne - Każda biedronka straszy. Syf, zawalone alejki pomiędzy regałami taki jest obraz tego nędznego sklepiku
(2026.01.19)