UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I super. Kluczyk to firma co się zowie i super że robią coś większego. Pytanie co dalej z lokalem po Biedronce bo stoi i czeka, ,, ,

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj