Wybrany wątek opinii

A budynek po biedronce straszy!!
Ne (2026.01.19)
@Ne - Omijaj z daleka, nie będziesz się moczył.
(2026.01.19)
@Ne - Każda biedronka straszy. Syf, zawalone alejki pomiędzy regałami taki jest obraz tego nędznego sklepiku
(2026.01.19)
Powrót do komentarzy