Wybrany wątek opinii
Kluczyk jest spoko, zawsze pełna obsługa i kultura. Syn ogarnia elektronikę w autach. Pełna fachowość i kompetencja. dlatego z Zawady do niego jeżdżę, nawet z dorobieniem klucza bo mu ufam i wiem, ze bede obsłużony profesjonalnie i dlatego warto,
Do moderacji
Odpowiedz
29
2
rutututu spoko? przez tel pytałem ile za dorobienie kluczyka do samochdu Meriva powiedział 40 zł gdy poszedłem na miejsce powiedział 80zł zrezygnowałem i powiedziałem ze w ten sposóbnie zarobicie i to jest twoje sopko
Do moderacji
Odpowiedz
4
3