UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kluczyk jest spoko, zawsze pełna obsługa i kultura. Syn ogarnia elektronikę w autach. Pełna fachowość i kompetencja. dlatego z Zawady do niego jeżdżę, nawet z dorobieniem klucza bo mu ufam i wiem, ze bede obsłużony profesjonalnie i dlatego warto,