A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Spoko Kluczyk solidna firma i będe ją wspierał!
@Księciu - Co to za dziwny szyk zdania "kebaba kolejnego"? Prawidłowo to "kolejnego kebaba".
Jeszcze Kluczykowi to można wierzyć bo jak by się za to wziął ten od Marysieńki to stało by wieki nie ruszane jak ziemia przy dawnym kinie Syrena
Gratuluję firmie Kluczyk.
Tylko czemu Ratusz wyznacza tak odległe terminy na rozpoczęcie prac - 3 lata. Wierzę, że Kluczyk do tego terminu nie rozpocznie, a zakończy budowę.
I pytanie do Portelu, kto jest właścicielem dużego, piętrowego, pustego od kilku lat pawilonu pod adresem Grunwaldzka 7 lub 9.Tam przecież można, by nie wyburzać zgodnie z elbląskim zwyczajem, tylko przenieść widoczne na zdjęciu pawilony i te przy czołgu i przy rondzie Kochanowskiego / Żeromskiego i z paru innych miejsc, by pod dachem i w cieple mogły prowadzić swoją działalność. A teren przez nie zwolniony ciekawie wykorzystać. Ale przecież mieszkamy w Elblągu.
To pierwsza od dłuższego czasu transakcja Ratusza, gdzie jest podawany nabywca. Bo zwykle są to osoby prywatne NN i potem widzimy takie Pałacyki na Piechoty, Elbląg Zdroje, parterową kamieniczkę na rogu Wigilijnej / Stary Rynek, lokal na parterze 1 Maja 2,czy słynna łąka bez krów od 20 paru lat przy dawnej Syrenie. Czy to przyszło nowe do Ratusza, czy tylko jednorazowy wypadek zobaczymy już wkrótce.
@MariuszLewandowski-Fc - Zawsze uważałam że 800+ idzie na marne bo patologia się nie uczy, nie pracuje tylko w sex inwestuje bo kasa idzie na smerfony, alkohol i papierosy a do dzieci drobiazgi dla pociechy.
Ta nowe- normalny wypadek przy pracy, czy widziałeś komucha, który by zmienił religię I zaczął się modlić, czy widziałeś żyda, żeby rozdawał pieniadze, albo polityka który obiecał I tak zrobił - cuda są tylko w kościele I bajkach, tak jak duchy, są tylko na cmentarzu i
u Kowalskiego w piwnicy... chociaż nie.. Kowalski nie ma piwnicy
No i super
haha poradnia medyczna cos ich ostatnio duzo w Elblągu
No i gratulację, życzę 100 lat i pozdrawiam.