Wybrany wątek opinii

I super. Kluczyk to firma co się zowie i super że robią coś większego. Pytanie co dalej z lokalem po Biedronce bo stoi i czeka, ,, ,
MariuszLewandowski-Fc (2026.01.19)
@MariuszLewandowski-Fc - Zawsze uważałam że 800+ idzie na marne bo patologia się nie uczy, nie pracuje tylko w sex inwestuje bo kasa idzie na smerfony, alkohol i papierosy a do dzieci drobiazgi dla pociechy.
(2026.01.19)
Powrót do komentarzy