Wybrany wątek opinii
I super. Kluczyk to firma co się zowie i super że robią coś większego. Pytanie co dalej z lokalem po Biedronce bo stoi i czeka, ,, ,
Do moderacji
Odpowiedz
26
4
@MariuszLewandowski-Fc - Zawsze uważałam że 800+ idzie na marne bo patologia się nie uczy, nie pracuje tylko w sex inwestuje bo kasa idzie na smerfony, alkohol i papierosy a do dzieci drobiazgi dla pociechy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7