UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie że teren kupil wlasciciel Kuczyka. Milo ze po tylu latach nadal bedzie prowadzil swoj biznes w tym samym miejscu.
Fajnie że teren kupil wlasciciel Kuczyka. Milo ze po tylu latach nadal bedzie prowadzil swoj biznes w tym samym miejscu.