A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miasto propagowane na turystyczne a informacja zamknięta to może włodarze niech pójdą jednak w kierunku przemysłowym?Lepiej na tym wyjdziemy my Elblążanie i UM nie będzie musiał się wstydzić...
@MariuszLewandowski-Fc - Paradoksem jest to, że o sobie właśnie chłopie napisałeś. I każdy, kto tu bywa na Portelu pewnie właśnie parsknął śmiechem, bo doszedł do tego samego wniosku.
Jaki brak profesjonalizmu? Przecież Informacja Turystyczna jest. Jak wynika z kartki umieszczonej na drzwiach zamkniętej IT, turyści informacji ich interesujących mogą zasięgnąć w Departamencie Promocji i Turystyki, który mieści się w Ratuszu Staromiejskim w pokoju nr 201.
Jak wynika z kartki informacja turystyczna nieczynna do odwołania!
Jej co teraz zrobią te przewodniczki co tak walczyły o zmiany godzin a teraz taka afera - zamknięta na amen. Jak sobie poradzą biedactwa??? No jak. Cytując klasyka "jak żyć panie Prezydencie"? Skarga do radnych KO murowana. Z pewnością podpisana jako niedopieszczony turysta:)
W obecnych czasach te kabarety są podobne do tego co mówi zmiennie Tramp ! Kompletnie bez sensu gadanie ale na scenie swoi udają doping a pozostali śmieją się ze wszystkiego, nawet zawał na ulicy czy pożar nagrywają bo dla nich zawsze jest dobre ! Taka patologia robotów nastała a nie logika myślenia ! Naśladując inwalidę, umysłowo chorego sprawiają uśmiech na scenie ale ztesknionych za rozumem. I ani mru mru....
Kiedyś Informację Turystyczną w budynku na Św. Krzyża prowadzili urzędnicy i działała.
Niektórzy mdleją i uciekają do Włoch. Ziobro i Romanowski nie mogą liczyć na sprawiedliwy proces w Polsce. Romanowskiego już aresztowano i to niezgodnie z prawem i nikt nie został ukarany. W sprawie Ziobry prokurator nie chce udostępniać wszystkich dowodów. Prokurator krajowy jest nielegalny, również cześć prezesów sądów. Taką mamy obecnie praworządność. To za Ziobry aż takich rzeczy nie było.
a co nas obchodzi ziobor i ktoś tam? wez teswoją polityke i do lustra gadaj :D walki dzieci w komentach; ) pff co ty mozesz nic, ziobr leje na to i zycie toczy sie dalej