A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kogo to ? Mnie kalafiorem wisi !
Zaskoczenie jak nadchodzącą zimą, efekt podobny.
To sytuacja niedopuszczalna. Brak profesjonalizmu, czy ktoś za to odpowie w UM. ????
Nie odpowie, to wiadomo i nie odpowie, że w konkursie dla NGO brał udział przedsiębiorca i wygrał!!!!
Nie odpowie, bo ręką rękę myje..
jaka stawka na grupie u wuja dla pracownika z ameryki południowej
czy można przejąć tą nieruchomość
"w konkursie dla NGO brał udział przedsiębiorca i wygrał!!!!"... podkreślam, "Fundacja Grupa Wodna" nie istnieje !
a coś takiego ogłoszono !!!
Odpowie a jak. Tylko że na Azyl to Ziobro i Romanowski zasłużył. Hahahaha. Dobra decyzja UM że dopiero od 1 lutego to ma ruszyć bo dzieciaki i tak wiedza co mają robić i gdzie maja zajęcia.