UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Paradoksem jest to, że o sobie właśnie chłopie napisałeś. I każdy, kto tu bywa na Portelu pewnie właśnie parsknął śmiechem, bo doszedł do tego samego wniosku.
@MariuszLewandowski-Fc - Paradoksem jest to, że o sobie właśnie chłopie napisałeś. I każdy, kto tu bywa na Portelu pewnie właśnie parsknął śmiechem, bo doszedł do tego samego wniosku.