UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Paradoksem jest to, że o sobie właśnie chłopie napisałeś. I każdy, kto tu bywa na Portelu pewnie właśnie parsknął śmiechem, bo doszedł do tego samego wniosku.


Anuluj