A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może czekają, aż będzie istniała?
@MariuszLewandowski-Fc - To o sobie Pan napisał, chyba?
A kto zimą przyjedzie do Elbląga na ferie? Co mają tu robić? Dajcie spokój, informacja moze ruszyć od 1 mają i nie wiadomo tez czy będzie potrzebna!
Informacja turystyczna powinna być przy muzeum, tam kupisz bilet do muzeum, pamiątki, zwiedzisz i to ma sens, obiekt, który jest otwarty i nie ma tłumów, więc panie ogarną też kilku turystów, którzy przy okazji zwiedzą muzeum, nie rozumiem czemu na to nikt nie wpadł tylko mieszkańcy płacą za kolejne miejsca pracy, kolejne biura, jak mamy gotowe rozwiązanie,
Redakcjo, a może jest szansa, że dopilnujecie płatności za prowadzenie IT. Oferta opływała na kwotę 220 tys na cały rok, ale w styczniu IT nie była prowadzona więc płatność za 11 miesięcy a nie za rok.. czyli minus a jeden miesiąc a to około 18 tysi mniej.
@modi - Informacja Turystyczna nie może być przy muzeum, bo mają krótkie godziny otwarcia w zimę, a w sezonie letnim otwierają się dopiero godz.11 rano. Poza tym są zamknięci we wszystkie długie weekendy - ewenement w turystyce.
No to Panie Śluz, Kończak i Kobus odniosły sukces.