Wybrany wątek opinii

Miasto propagowane na turystyczne a informacja zamknięta to może włodarze niech pójdą jednak w kierunku przemysłowym?Lepiej na tym wyjdziemy my Elblążanie i UM nie będzie musiał się wstydzić...
(2026.01.16)
Nie potrzeba nam przemysłu w Elblągu. Wystarczy że śmierdzi od września do maja. Prezes im pozwolił to palą wszystko
Elbląg śmierdzi wystarczy (2026.01.17)
Powrót do komentarzy