UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jej co teraz zrobią te przewodniczki co tak walczyły o zmiany godzin a teraz taka afera - zamknięta na amen. Jak sobie poradzą biedactwa??? No jak. Cytując klasyka "jak żyć panie Prezydencie"? Skarga do radnych KO murowana. Z pewnością podpisana jako niedopieszczony turysta:)