UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto propagowane na turystyczne a informacja zamknięta to może włodarze niech pójdą jednak w kierunku przemysłowym?Lepiej na tym wyjdziemy my Elblążanie i UM nie będzie musiał się wstydzić...


Anuluj