UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto propagowane na turystyczne a informacja zamknięta to może włodarze niech pójdą jednak w kierunku przemysłowym?Lepiej na tym wyjdziemy my Elblążanie i UM nie będzie musiał się wstydzić...
Miasto propagowane na turystyczne a informacja zamknięta to może włodarze niech pójdą jednak w kierunku przemysłowym?Lepiej na tym wyjdziemy my Elblążanie i UM nie będzie musiał się wstydzić...