UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W obecnych czasach te kabarety są podobne do tego co mówi zmiennie Tramp ! Kompletnie bez sensu gadanie ale na scenie swoi udają doping a pozostali śmieją się ze wszystkiego, nawet zawał na ulicy czy pożar nagrywają bo dla nich zawsze jest dobre ! Taka patologia robotów nastała a nie logika myślenia ! Naśladując inwalidę, umysłowo chorego sprawiają uśmiech na scenie ale ztesknionych za rozumem. I ani mru mru....