UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co nas obchodzi ziobor i ktoś tam? wez teswoją polityke i do lustra gadaj :D walki dzieci w komentach; ) pff co ty mozesz nic, ziobr leje na to i zycie toczy sie dalej


Anuluj