UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co nas obchodzi ziobor i ktoś tam? wez teswoją polityke i do lustra gadaj :D walki dzieci w komentach; ) pff co ty mozesz nic, ziobr leje na to i zycie toczy sie dalej
a co nas obchodzi ziobor i ktoś tam? wez teswoją polityke i do lustra gadaj :D walki dzieci w komentach; ) pff co ty mozesz nic, ziobr leje na to i zycie toczy sie dalej