UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powygrywali przetargi na odśnieżanie, myśleli że zima nie przyjdzie, nie zakupili wystarczającej ilości piasku, soli i chemii i mamy tragedie na drogach. i chodnikach. W Warszawie i Gdańsku i w innnych miastach zerwano umowy z takimi firmami lub nałożono ogromne kary finansowe a w Elblągu mieście popleczników i poklepujących się po plecach stwierdzili że jakoś to będzie a lśnieg kiedyś zniknie.
Pługiem do góry