UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra, warunki ciężkie wiadomo, ale pytanie nasuwa się samo. Dlaczego nikt nie odśnieża, nie tylko dróg? Dlaczego 20 lat temu jeździł pług za pługiem, a dzisiaj zobaczenie jakiegokolwiek, jeszcze z opuszczonym lemieszem, to jak zobaczenie jednorożca? Dlaczego nikt nie pyta o to?

necro

Anuluj