UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powygrywali przetargi na odśnieżanie, myśleli że zima nie przyjdzie, nie zakupili wystarczającej ilości piasku, soli i chemii i mamy tragedie na drogach. i chodnikach. W Warszawie i Gdańsku i w innnych miastach zerwano umowy z takimi firmami lub nałożono ogromne kary finansowe a w Elblągu mieście popleczników i poklepujących się po plecach stwierdzili że jakoś to będzie a lśnieg kiedyś zniknie.
Pługiem do góry