UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powygrywali przetargi na odśnieżanie, myśleli że zima nie przyjdzie, nie zakupili wystarczającej ilości piasku, soli i chemii i mamy tragedie na drogach. i chodnikach. W Warszawie i Gdańsku i w innnych miastach zerwano umowy z takimi firmami lub nałożono ogromne kary finansowe a w Elblągu mieście popleczników i poklepujących się po plecach stwierdzili że jakoś to będzie a lśnieg kiedyś zniknie.

Pługiem do góry