A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
takich miejsc sa w tym zasranym miescie dziesiatki!!!! prosze wszedzie wstawic takie slupki
chyba żartujesz ? policji i straży miejskiej w ogóle nie interesuje parkowanie obojętnie gdzie parkujesz powiem jedno możesz zaparkować nawet w parku Dolinka i nikt się nie zainteresuje tak jest na Agrykola w parku koło szkoły 3 naprzeciw kościoła stoi znak zakaz ruchu a ruch odbywa się po alejkach jak na normalnej ulicy na Agrykola wybudowano ostatnio zatokę parkingową która stoi pusta arodzice dowożący dzieci doszkoły muszą podjechać alejkami pod same schody rozganiaj ąc idących przez park setki pism i tel trafia w próżnię nikt nie przyjedzie choćby dzwonił cały dzień. To miasto bez prawa tu policja i staraż ustanawia prawo jakie im pasuje, rozjeżdzone wszystko trawniki alejki to przeważnie auta z rejstracją NEB oni myślą ze są na łące. Po co w ogóle stawiać znaki ? park jest też parkingiem jak są msze i pogrzeby. Kiedyś poicjant powiedział nikt nie przyjechał na interwencje i nie przyjedzie nie oszukujmy się bo do tej szkoły chodzą dzieci też policjantów apark jest pod ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy w godzinach rannych i godzinach 13,14,15 ruch jest taki że jak jedzie auto to trzeba uciekać w snieg
@Maryjanka - ,, Maryjanka, ,Proszę zacząć czasami korzystać z komunikacji miejskiej a nie ciągle jeździć autem i narzekać, że nie ma gdzie zaparkowac auta
@AWP - Niech Pan Prezydent da przykład i zacznie korzystać z ZKM zamiast codziennie rano angażować kierowcę i służbowe auto, dojazd do pracy ma bardzo dobry- autobus linii nr 16 :)
Należy przede wszystkim zlikwidować 1 miejsce postojowe przy wyjeździe z biedry na Żeromskiego (po lewej stronie), bo prawdziwe niebezpieczenstwo czai się właśnie tam, a ruch jest o wiele większy
Popieram że w USA małoletni do 21 lat.
W Polsce bym wprowadził do 25 lat !
Młodzi są coraz głupsi to widać na każdym kroku za kilka lat będziemy używać tylko obszarów mózgu odpowiadających za jedzenie i wydalanie pod warunkiem że będziemy mieć jakiekolwiek zdolności do zarabiania na to jedzenie ludzie którzy używają AI do najprostszych rzeczy zatracają zdolność logicznego myślenia w szkołach książki zastępuje się tabletami gdzie nie uzyskujemy wiedzy tylko odpowiedzi na pytania !
"Rodzicu, Nauczycielu - AI nie jest wrogiem. Jest sygnałem ostrzegawczym. Jeśli dziecko szuka przyjaciela w serwerowni, to znaczy, że nie znalazło go w domu"
@emerson - Prezydent miasta powinien mieć zapewniony transport, co zazwyczaj realizowane jest przez kierowcę i samochód służbowy, ze względu na bezpieczeństwo, konieczność dyspozycyjności i efektywne zarządzanie czasem. Spotkania, delegacje, wizyty w różnych częściach miasta wymagają elastyczności, której komunikacja miejska nie zawsze zapewnia.
Pani Urbaniak, zgodnie z pani wypowiedzia i art.49 PoRD zlikwidujcie parkingi np. na ul. Zeromskiego, Mickiewicza, przy markietach itp. W/w zakaz obowiazuje jezdni, ale wy rozumiecie prawo jak wam pasuje. Czy w zamian powstaly nowe miejsca parkingowe chocby dla rodzicow, przywozacych dzieci do szkoly, ktorzy parkuja tam gdzie sie da. Dla bezpieczenstwa zamocujcie na tej ulicy progi zwalniajace bo chyba obowiazuje tam ograniczenie do 40 km/h a nie do 80.
Jestem ciekaw jakie zdania ma w tym temacie Lonia czołgista ulubieniec tvn24?
A parkingi na ul Szkolnej przy blokach gdzie mieszka duzo starszych mieszkańców ciagle zajete bo za darmo :) Prosimy o wolna zatoczke na pogotowie ratunkowe czy Straz pozarna na wypadek wypadku. Dziekujemy ! Mieszkancy