UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Maryjanka - ,, Maryjanka, ,Proszę zacząć czasami korzystać z komunikacji miejskiej a nie ciągle jeździć autem i narzekać, że nie ma gdzie zaparkowac auta
AWP
@Maryjanka - ,, Maryjanka, ,Proszę zacząć czasami korzystać z komunikacji miejskiej a nie ciągle jeździć autem i narzekać, że nie ma gdzie zaparkowac auta
AWP