UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Maryjanka - ,, Maryjanka, ,Proszę zacząć czasami korzystać z komunikacji miejskiej a nie ciągle jeździć autem i narzekać, że nie ma gdzie zaparkowac auta

AWP

Anuluj