Wybrany wątek opinii
Kiedy policja i straż miejska wezmą się do roboty i zaczną karać za złe parkowanie. Na trawnikach, chodnikach, wyjazdach itd. itp. ?
Do moderacji
Odpowiedz
20
4
chyba żartujesz ? policji i straży miejskiej w ogóle nie interesuje parkowanie obojętnie gdzie parkujesz powiem jedno możesz zaparkować nawet w parku Dolinka i nikt się nie zainteresuje tak jest na Agrykola w parku koło szkoły 3 naprzeciw kościoła stoi znak zakaz ruchu a ruch odbywa się po alejkach jak na normalnej ulicy na Agrykola wybudowano ostatnio zatokę parkingową która stoi pusta arodzice dowożący dzieci doszkoły muszą podjechać alejkami pod same schody rozganiaj ąc idących przez park setki pism i tel trafia w próżnię nikt nie przyjedzie choćby dzwonił cały dzień. To miasto bez prawa tu policja i staraż ustanawia prawo jakie im pasuje, rozjeżdzone wszystko trawniki alejki to przeważnie auta z rejstracją NEB oni myślą ze są na łące. Po co w ogóle stawiać znaki ? park jest też parkingiem jak są msze i pogrzeby. Kiedyś poicjant powiedział nikt nie przyjechał na interwencje i nie przyjedzie nie oszukujmy się bo do tej szkoły chodzą dzieci też policjantów apark jest pod ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy w godzinach rannych i godzinach 13,14,15 ruch jest taki że jak jedzie auto to trzeba uciekać w snieg
Do moderacji
Odpowiedz
11
3