Wybrany wątek opinii
Dlaczego w ogóle jest mało miejsc parkingowych bezpłatnych. Elbląg to nie warszawa, a już moniuszki i basen na 2000 wichmenów to w lato szok. Zajęto 1/4 starego basenu to na 3/4 trzeba było zrobić parkingi. A hulajnogi na chodnikach czy jezdniach ? Młodzi utuczeni i leniwi zamiast z buta dla zdrowia i wariactwo na hulajnogach. Nawet nie znają przepisów ruchu drogowego.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@Maryjanka - ,, Maryjanka, ,Proszę zacząć czasami korzystać z komunikacji miejskiej a nie ciągle jeździć autem i narzekać, że nie ma gdzie zaparkowac auta
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@AWP - Niech Pan Prezydent da przykład i zacznie korzystać z ZKM zamiast codziennie rano angażować kierowcę i służbowe auto, dojazd do pracy ma bardzo dobry- autobus linii nr 16 :)
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
@emerson - Prezydent miasta powinien mieć zapewniony transport, co zazwyczaj realizowane jest przez kierowcę i samochód służbowy, ze względu na bezpieczeństwo, konieczność dyspozycyjności i efektywne zarządzanie czasem. Spotkania, delegacje, wizyty w różnych częściach miasta wymagają elastyczności, której komunikacja miejska nie zawsze zapewnia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Transport zapewniony w trakcie wykonywania pracy - ok. Dojazd i powrót z pracy chyba każdy z nas organizuje we własnym zakresie, prawda?
Natomiast z Twojego wpisu wynika, że władze miasta z powodu stanu transportu zbiorowego z niego nie korzystają ale jednocześnie nas zachęcają. Przykład jednak powinien iść z góry a na naszych włodarzy nie czyhają niebezpieczeństwa. Może gdyby wyszli z samochodów zobaczyli by jak w praktyce działa komunikacja oraz w jakim stanie są chodniki, szczególnie zimą.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0