UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A parkingi na ul Szkolnej przy blokach gdzie mieszka duzo starszych mieszkańców ciagle zajete bo za darmo :) Prosimy o wolna zatoczke na pogotowie ratunkowe czy Straz pozarna na wypadek wypadku. Dziekujemy ! Mieszkancy

Akacja