UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A parkingi na ul Szkolnej przy blokach gdzie mieszka duzo starszych mieszkańców ciagle zajete bo za darmo :) Prosimy o wolna zatoczke na pogotowie ratunkowe czy Straz pozarna na wypadek wypadku. Dziekujemy ! Mieszkancy

Akacja

Anuluj