UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A parkingi na ul Szkolnej przy blokach gdzie mieszka duzo starszych mieszkańców ciagle zajete bo za darmo :) Prosimy o wolna zatoczke na pogotowie ratunkowe czy Straz pozarna na wypadek wypadku. Dziekujemy ! Mieszkancy
Akacja