45
09.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rodzice dzieci z tej szkoły zatrzymują się bezpośrednio przed przejściem i wysadzają swoje pociechy czym utrudniają ruch na tej wąskiej zatłoczonej uliczce, miejsc jest mało w centrum to jeszcze zmniejszymy ich ilość, Czy nie łatwiej było zastosować ograniczenie prędkości montując jednocześnie próg zwalniający? warto czasem pomyśleć
(2026.01.09)

info

10  
  9
Niby tak rozległe miasto a np. autobus linii 17 odjeżdża je naokoło w 40 minut. Samochodem z Zawady na Zatorze jest około 15 minut. Przyznaj, że jesteś przyspawać do auta a nie bawialni prawisz o mocno zmotoryzowanym mieście.
Czytalski (2026.01.09)
Kiedy policja i straż miejska wezmą się do roboty i zaczną karać za złe parkowanie. Na trawnikach, chodnikach, wyjazdach itd. itp. ?
(2026.01.09)
czy przepisy nie zabraniają parkować w odległości mniejszej niż 10 m od przejścia ?? Z nielicznymi wyjątkami. Więc o co ten lament. Miejsc zawsze będzie za mało, a bezpieczeństwo powinno być priorytetem
okoniowaty (2026.01.09)

info

10  
  4
Elbląg miastem rozległym ?? z Zawady na Zatorze zdrowa osoba w sile wieku jest w stanie dojść poniżej minuty. No chyba że do miasta zaliczasz lasy koło Łęcza i Rubna
okoniowaty (2026.01.09)
A na ulicy Mickiewicza jest dobra widoczność?
Mieszkaniec1 (2026.01.09)
Kto wymyślił? Słonina jak był prezydentem. Cała Starówka była wtedy zasłupkowana.
(2026.01.09)
Te słupki nie pomogą tym, którzy przechodzą przez jezdnię z komórką przyklejoną do oczu. Przechodzący nie są zwolnieni od obowiązku myślenia i dbania o swoje życie, zdrowie. Niedawno pokazano rolkę, jak przechodziły żubry przez jezdnię. Wielu ludków powinno brać przykład z takiego zachowania, rozsądku. I kto tu ma rozum?
(2026.01.09)

info

10  
  0
@okoniowaty - Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś... "Poniżej minuty" :)
(2026.01.09)
Dlaczego w ogóle jest mało miejsc parkingowych bezpłatnych. Elbląg to nie warszawa, a już moniuszki i basen na 2000 wichmenów to w lato szok. Zajęto 1/4 starego basenu to na 3/4 trzeba było zrobić parkingi. A hulajnogi na chodnikach czy jezdniach ? Młodzi utuczeni i leniwi zamiast z buta dla zdrowia i wariactwo na hulajnogach. Nawet nie znają przepisów ruchu drogowego.
Maryjanka (2026.01.09)