UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Należy przede wszystkim zlikwidować 1 miejsce postojowe przy wyjeździe z biedry na Żeromskiego (po lewej stronie), bo prawdziwe niebezpieczenstwo czai się właśnie tam, a ruch jest o wiele większy
Fachowcy
Należy przede wszystkim zlikwidować 1 miejsce postojowe przy wyjeździe z biedry na Żeromskiego (po lewej stronie), bo prawdziwe niebezpieczenstwo czai się właśnie tam, a ruch jest o wiele większy
Fachowcy