UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Należy przede wszystkim zlikwidować 1 miejsce postojowe przy wyjeździe z biedry na Żeromskiego (po lewej stronie), bo prawdziwe niebezpieczenstwo czai się właśnie tam, a ruch jest o wiele większy

Fachowcy

Anuluj