Wybrany wątek opinii
A ja powiem jako kierowca od 1973 roku i jeszcze dłużej pieszy, że od dobrych paru lat Zarząd Dróg i oficer rowerowy są obciążeniem Prezydenta. Czasami jak powyższa decyzja poprawiają poprzednie zaniedbania, ale 90 % uważam za błędy.. Nie rozumieją, że Eg. to miasto bardzo zmotoryzowane i rozległe i chcą nas na siłę wsadzić na rowery niezależnie od wieku i nakłonić do pieszych wędrówek z ciężkimi siatkami z zakupami.
Do moderacji
Odpowiedz
24
39
To nie chodź po zakupy to nie będziesz dźwigał!!! Albo zamów sobie ubera!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
36
Niby tak rozległe miasto a np. autobus linii 17 odjeżdża je naokoło w 40 minut. Samochodem z Zawady na Zatorze jest około 15 minut. Przyznaj, że jesteś przyspawać do auta a nie bawialni prawisz o mocno zmotoryzowanym mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
7
13
Elbląg miastem rozległym ?? z Zawady na Zatorze zdrowa osoba w sile wieku jest w stanie dojść poniżej minuty. No chyba że do miasta zaliczasz lasy koło Łęcza i Rubna
Do moderacji
Odpowiedz
2
18
@okoniowaty - Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś... "Poniżej minuty" :)
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
Mieszam w Elblągu, mam dwójkę dzieci i od kilku lat żyję bez samochodu (choć mam prawo jazdy). Po prostu nie widzę sensu utrzymywania auta. Przecież to miasto można pokonać z buta wzdłuż i wszerz w max 30 minut. Do tego jest komunikacja miejska, a w razie nagłej potrzeby - taksówki. A niby to my młodzi jesteśmy dzisiaj tacy wygodni, a Wasze pokolenie miało trudniej 😉
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
masz rację coś popieprzyłem, miało być poniżej 60 minut
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Pieszy z wyboru - chyba pracujesz na etacie w ZKM ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Czytalski - Chyba pracujesz w ZKM ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0