UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy policja i straż miejska wezmą się do roboty i zaczną karać za złe parkowanie. Na trawnikach, chodnikach, wyjazdach itd. itp. ?


Anuluj