UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy policja i straż miejska wezmą się do roboty i zaczną karać za złe parkowanie. Na trawnikach, chodnikach, wyjazdach itd. itp. ?
Kiedy policja i straż miejska wezmą się do roboty i zaczną karać za złe parkowanie. Na trawnikach, chodnikach, wyjazdach itd. itp. ?