Wybrany wątek opinii
co za dupek wymyśla te stałe słupkowanie ulic Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
26
16
Slupkowane sa tylko chodniki. parkujcie na jezdni to nie bedzie slupkow.
Do moderacji
Odpowiedz
12
13
Kto wymyślił? Słonina jak był prezydentem. Cała Starówka była wtedy zasłupkowana.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5