Wybrany wątek opinii

co za dupek wymyśla te stałe słupkowanie ulic Elbląga.
(2026.01.09)
Slupkowane sa tylko chodniki. parkujcie na jezdni to nie bedzie slupkow.
(2026.01.09)
Kto wymyślił? Słonina jak był prezydentem. Cała Starówka była wtedy zasłupkowana.
(2026.01.09)
Powrót do komentarzy