UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego w ogóle jest mało miejsc parkingowych bezpłatnych. Elbląg to nie warszawa, a już moniuszki i basen na 2000 wichmenów to w lato szok. Zajęto 1/4 starego basenu to na 3/4 trzeba było zrobić parkingi. A hulajnogi na chodnikach czy jezdniach ? Młodzi utuczeni i leniwi zamiast z buta dla zdrowia i wariactwo na hulajnogach. Nawet nie znają przepisów ruchu drogowego.

Maryjanka