UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy przepisy nie zabraniają parkować w odległości mniejszej niż 10 m od przejścia ?? Z nielicznymi wyjątkami. Więc o co ten lament. Miejsc zawsze będzie za mało, a bezpieczeństwo powinno być priorytetem
okoniowaty