UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy przepisy nie zabraniają parkować w odległości mniejszej niż 10 m od przejścia ?? Z nielicznymi wyjątkami. Więc o co ten lament. Miejsc zawsze będzie za mało, a bezpieczeństwo powinno być priorytetem

okoniowaty

Anuluj